TAHSİLAT MAKBUZU - AİDAT MAKBUZU - SİPARİŞ FİŞİ, ANKARA ERDEM MATBAASI

Tahsilat Makbuzu; Nüshalı olarak düzenlenen, karşı taraf için parayı ödediğini kanıtlayan belgeye tahsilat makbuzu denir. Tahsilat makbuzunun aslı parayı ödeyen firmaya verilir, suret işletmenizde kalır. Ödemeler, banka, kredi kartı ve diğer yollardan yapılmayıp elden nakit veya çek ile yapılmış ise, ödemeyi yapan firmaya bu ödemeyi belgeleyen bir tahsilat makbuzu düzenlenir.

STİCKER - MAGNET -

Sticker - Etiket; Reklam amaçlı da kullanabileceğiniz stickerlar, bir malın tür, miktar, fiyat vb. niteliklerini ya da kitap, defter vb. şeylerin kime ait olduğunu belirtmek, belli etmek için üzerlerine konan küçük arkası yapışkanlı kâğıtlardır.

Magnet; Reklam amaçlı kullanabileceğiniz magnetler, farklı malzemelerden yapılan çeşitli şekillerden oluşan genellikle arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan dekoratif objelerdir.

Derneklerin kullanması gereken gelir–belgeleri; Dernek gelirleri alındı belgesi ile tahsil edilir. Dernek gelirlerinin bankalar aracılığı ile tahsili halinde banka tarafından düzenlenen dekont veya hesap özeti gibi belgeler alındı belgesi yerine geçer.

DERNEK ALINDI BELGESİ - DERNEK GİDER MAKBUZU, ANKARA ERDEM MATBAASI

Zarf, Antetli Kağıt, Antetli Zarf; Birçok firmanın kurumsallık yarışına girdiği iş dünyasında, firmalar olabilecek her alanda kendi isimlerinin duyulması ve kendi varlıklarının hatırlanması çabasına girmişlerdir. Zarf ve Antetli Kağıt firmanızın kurumsallığı ve imajı için önemli basılı materyallerdendir.

ZARF - ANTETLİ KAĞIT - ANTETLİ ZARF, ANKARA ERDEM MATBAASI

Ankara fatura0312 311 25 84Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7/44 (AKM Metro Karşısı) İskitler - Ulus / ANKARA
Ana SayfaFaturaBroşür-KartvizitDiğer İşler
Kazım Karabekir Caddesi Kültür Çarşısı No: 7 /43-44  İskitler - Ulus / ANKARA  Tel & Fax: +90 312 311 25 84   |   E-Mail: matbaa06@gmail.com     Copyright © 2008Web Tasarım & Copyright © 2008 Telif Hakları Erdem Ofset Matbaas’ına Aittir.
İletişimLinkSite Haritası